O  nás

TejasNaše společnost TEJAS, s.r.o. se zabývá problematikou detekce chemických látek již od r. 1993. Prvotní zaměření na produkty pro armádní účely se v r. 1996 rozšířilo i na výzkum, vývoj a výrobu detekce alkoholu v lidském dechu chemickou cestou. Základním záměrem bylo vyvinout jednoduchý orientační test alkoholu v dechu, který splňuje kritéria komfortní obsluhy a maximální bezpečnosti pro každého. Proto již od začátku jsme si vytkli za cíl nahradit dosud celosvětově používané velmi nebezpečné a velmi toxické sloučeniny chromu jiným spolehlivým a bezpečným chemickým systémem.

Jako jediní na světě vyrábíme od r. 1997 spolehlivou, bezpečnou a ekologickou trubičku ALTIK. Pro dosažení maximální přesnosti a citlivosti je kompletní sada jednorázového testu složena z trubičky ALTIK, měrného balonku a náústku. Tato sada je balena do širokého spektra obalů. Konstrukce těchto obalů jsou upraveny podle požadavků zákazníků z mnoha různých segmentů trhu a způsobu použití.

Kvalita a spolehlivost výrobku je prověřena používáním sady s trubičkou ALTIK v aktivní službě Policie v různých státech. Identickou sadu používají k různým dalším účelům naši zákazníci na všech světových kontinentech.

Řidič pod vlivem alkoholu je nevyzpytatelný. Pokud trubička ALTIK odradí od řízení pod vlivem alkoholu, jsme šťastni za každý zachráněný lidský život.

                naše motto:

Bezpečně na silnici .....             

                                                                        ..... zodpovědně k přírodě

 

 
CZ
 
EN
 
Altík
Alcoholtest
Bez chromu